Sestava: Hlaváček - Čech, Morway, - J. Waldheger, R. Waldheger, Bláha - Horský, Bělka, Jirkovský, Šubrt, Husák

Sestavy:
?
Pekarna, Rumbold, Peschek, Kaja

Branky: ?

Průběh: First Vienna hrála 21. května v Praze proti Slavii a prohrála 0:5. Vídeňský tým, za které hráli mimo jiné Pekarna, Rumbold, Peschek a Kaja, si vedl až do přestávky dobře, pak se ale úplně zhroutil.Slavia mohla při troše dobrého vůle dosáhnout dvouciferného výsledku.

Rozhodčí: ?

Diváci: ?

Trenér: ?

Poznámky:
(Illustriertes Österreichisches Sportblatt, 1915)

Sparta - Slavia
4 : 0 (2 : 0)

Datum: 02. května 1915, Praha, hřiště Sparty

Sestava: Hlaváček - Čech, Morway - Vývarský, Pražský, R. Waldheger, Šubrt, Blahník, Bělka Hájek, Husák

Branky: Feller 2, Plaček, Vaník

Diváci: 2.000

Slavia - Olympia VII
2 : 0

Datum: 1915

Utkání: Válečné mistrovství Prahy

Poznámky: V některých pramenech se uvádí výsledek 2:0 pro Olympii s tím, že výsledek byl brzy anulován, neboť za Olympii nastoupilo několik cizích hráčů. Soudím proto, že šlo tentokrát o opakovaný zápas s opačným výsledkem.

Datum: 7. listopadu 1915, Praha, Slavia

Sestava: Hlaváček - Janko, Morway - Loos, Zajíček, R. Waldheger - Hájek, Bělka, Šubrt, Prošek, Husák

Datum: 1915

• Podle Illustriertes Sportblatt z 19. března 1915 sehrála Slavia kolem 12. března utkání s Unionem s výsledkem 8:0. • Podle Illustriertes Sportblatt z 2. dubna 1915 sehrála Slavia koncem března utkání s Meteor VII s výsledkem 6:0. • Podle Illustriertes Sportblatt z 30. dubna 1915 sehrála Slavia kolem 23. dubna utkání se Sportbrüder. V poločase prohrávala 1:0, zápas nakonec skončil 2:1, ale nevím, kdo byl výtězem. • Podle Illustriertes Sportblatt ze 14. května 1915 sehrála Slavia 9. května utkání se Smíchovem s výsledkem 2:0.