5 : 0

Utkání: Zimní turnaj RH Strašnice

Sestava: Knoflíček

Branky: Knoflíček

Průběh: Příznivci fotbalistů pražské Slavie viděli v utkání s KŽ Králův Dvůr opět gól vstřelený králem ligových střelců ročníku 1984/85 Ivo Knoflíčkem, jehož vyřadilo na celou podzimní sezónu zranění utrpěné v pohárovém utkání.

Poznámky: V tisku vyšlo 17. ledna.

Viktoria Žižkov - Slavia
0 : 0

Slavia - VTJ Tachov
? : ?

Datum: 01. nora 1986

Poznámky: Tisk před utkáním: „Slavia se představí bez Kubíka, Šimůnka a Frýdy.”

Branky: Takáč 2, Knoflíček, Janů

Poznámky: V tisku vyšlo 17. února. Turnaje se dále účastnily celky Motorlet, TJ Kolín, Králův Dvůr, Rakovník, US Praha, Neratovice.

0 : 3

Trenér: J. Jareš: „Po hrubé přípravě nám přišly zápasy s kvalitními soupeři vhod, mužstvo podalo kvalitní výkony, přesto je třeba ocenit stoupající formu brankáře Veselého, Comissa i dobrou hru Kubíka. Dva týdny před startem ligového jara se však přece jen projevilo, že nám chybí jarní rozehranost na kvalitních terénech. Ukazuje se, že volba přípravy našich fotbalistů je nevhodná a že nám schází kontakt se zeměmi, v nichž lze v tuto dobu hrát v příznivých klimatických podmínkách i na dobrých terénech.”

Datum: březen 1986

Poznámky: V týdeníku Gól vyšlo 14. března.

Utkání: 1. liga 1985/86, 16. kolo

Sestava: Hruška - Janů , Kubík , Jeslínek, Comisso - Šimůnek, Víger, Jarolím, Takáč (46. Sokol) - Kouřil, Knoflíček

Branky: 1. Siva 1:0, 26. P. Herda 2:0, 54. Kouřil 2:1, 67. Lindenthal 3:1

Průběh: Zcela zasloužené vítězství rychlejších, důraznějších a bojovnějších domácích se začalo rodit hned v 1. minutě. Jeslínek zahrával malou domů, míč se zastavil na blátě a Siva chyby pohotově využil ve vedoucí branku. Rudá hvězda povzbuzena hrála rychle a ve 27. minutě vedla 2:0. Slavia odpověděla řadou rychlých akcí. Největší šanci měl ve 38. minutě Knoflíček, který ji neproměnil a ve II. půli byl střídán. Zápas skončil zaslouženým vítězstvím Chebu. Brankář Zd. Hruška hodně zachránil, jen na P. Herdu byl krátký...
  Slavia, která nastoupila už s Knoflíčkem, se probrala až po změně stran, kdy si vytvořila převahu a dokázala snížit, konec všem dohadům udělal však Lindenthal, jenž zcela zaslouženou výhru Chebu pečetil třetí gólem.

Rozhodčí: Stiegler

Diváci: 4.500 (4.219 i 15.000, zřejmě chyba místo 5.000 ?)

(Zemědělské noviny, 10. března 1986)

Slavia - Lokomotíva Košice
1 : 0

Datum: 16. bezna 1986

Utkání: 1. liga 1985/86, 17. kolo

Sestava: Veselý - Beránek, Janů, Jarolím, Knoflíček (stř.), Kouřil, Kubík, Sokol, Šimůnek, Švadlenka, Takáč (stř.); stř. Comisso, Frýda

Branky: Knoflíček 1:0

Rozhodčí: Bolek

Poznámky: Slavia musela, chtěla-li si zajistit Interpohár, vyhrát.

Tatran Prešov - Slavia
0 : 1

Datum: 20. bezna 1986

Utkání: 1. liga 1985/86, 18. kolo

Sestava: Veselý - Beránek, Comisso, Doležal, Jarolím, Jeslínek, Knoflíček, Kouřil, Kubík, Řehák (Takáč), Švadlenka

Branky: Švadlenka 0:1

Průběh: Švadlenka vstřelil vítěznou branku hlavou.

Poznámky: Vedoucí sekretariátu kopané dr. Ivo Lubas o utkání v Prešově řekl: „Vzhledem k posledním slabým výkonům mě mužstvo v zápase příjemně překvapilo. U řady hráčů se herní projev nesrovnatelně zlepšil. Například Knoflíček hrál v zápase tak, jak má hrát koncový hráč. Kdyby proměnil všechny šance, které si vytvořil (často se mu přitom lepila na paty nepředstavitelná smůla), mohla Slavia vyhrát ještě výrazněji.”

Slavia - Dukla Praha
2 : 0

Datum: 06. dubna 1986

Utkání: 1. liga 1985/86, 19. kolo

Sestava: Veselý, Beránek, Comisso, Doležal, Janů, Jarolím, Jeslínek, Knoflíček, Kouřil, Kubík, Švadlenka

Branky: Jarolím, Knoflíček

Rozhodčí: Hora

TJ Vítkovice - Slavia
2 : 1

Datum: 09. dubna 1986

Utkání: 1. liga 1985/86, 20. kolo

Sestava: Veselý - Beránek, Comisso (stř.), Doležal, Janů, Jarolím, Jeslínek, Knoflíček, Kouřil, Kubík (stř.), Švadlenka; stř. Řehák, Takáč

Branky: Lišaník, Šourek - Jarolím

Slavia - Bohemians Praha
1 : 0

Datum: 14. dubna 1986

Utkání: 1. liga 1985/86, 21. kolo

Sestava: Veselý - Beránek, Comisso, Doležal, Janů, Jarolím, Jeslínek, Knoflíček, Kouřil (stř.), Kubík, Švadlenka (stř.); stř. Frýda, Takáč

Branky: Jeslínek 1:0

ZVL Žilina - Slavia
3 : 1 (1 : 1)

Datum: 19. dubna 1986

Utkání: 1. liga 1985/86, 22. kolo

Sestava: Veselý - Comisso, Doležal (42.), Jeslínek, Beránek - Janů, Jarolím (72. Víger), Frýda - Řehák, Knoflíček, Kouřil (72. Takáč)

Utkání: 1. liga 1985/86, 23. kolo

Sestava: Hruška - Šimůnek, Kubík, Jeslínek, Beránek - Janů, Jarolím, Frýda (76. Řehák) - Knoflíček, Takáč (82. Comisso), Kouřil

Utkání: 1. liga 1985/86, 24. kolo

Sestava: Hruška - Kuba, Švadlenka, Janů, Beránek - Jeslínek, Jarolím (52. Takáč), Frýda - Řehák, Kubík, Knoflíček

Branky: 3. Majoroš 1:0, 30. Tóth 2:0, 49. Kubík 2:1

Průběh: Až napotřetí to domácím proti mužstvu z Prahy vyšlo. Už ve třetí minutě překvapil Majoroš dalekonosnou střelou Hrušku a tato branka DAC dokonale uklidnila. Do útočení se zapojovali i krajní obránci, zvláště Kapko byl střelecky pilný. Domácí do přestávky zvýšili Tóthem doráženou střelou po pokutovém kopu, ale ve druhém poločase již měla navrch Slavia. Kubík z „trestňáku” snížil, ale na vyrovnání již Vršovickým chybělo štěstí i důrazný střelec.

Rozhodčí: Dušan Krchňák

Diváci: 9.000 (8.649)

Poznámky: Čs. týdeník Gól uvedl, že "slávisté v Dunajské Stredě tak dlouho taktizovali, spoléhali na rutinu a šetřili síly, až jim nakonec v závěrečné snaze o vyrovnání nebyly nic platné."

Slavia - Dynamo České Budějovice
1 : 0

Datum: 22. 05. 1986

Utkání: 1. liga 1985/86, 25. kolo

Sestava: Hruška - Beránek, Frýda (stř.), Janů, Jarolím, Jeslínek, Knoflíček, Kuba, Kubík, Řehák (stř.), Švadlenka; stř. Kouřil, Sokol

Sparta - Slavia
2 : 1 (0 : 0)

Datum: 25. kvtna 1986, Praha, Sparta

Utkání: 1. liga 1985/86, 26. kolo

Sestava: Hruška - Kuba, Jeslínek, Kubík, Beránek - Janů (stř.), Švadlenka, K. Jarolím (stř.), Frýda - Řehák, Knoflíček; střídání Takáč, Sokol

Branky: 2. Novák 1:0, 54. Chovanec 2:0, 60. Řehák

Průběh: Sparta měla jasnou převahu, hned ve 2. minutě otevřel po sólu skóre Novák, ale výsledek změnila ve svůj prospěch až proměněnou penaltou Chovancovou. Slavii pracovala spolehlivě dvojice Jeslínek-Kubík. Bylo to derby, které mělo své kouzlo, mnozí hráči podali nadprůměrný výkon. Určitě to byl jeden z nejkvalitnějších jarních zápasů v Praze. V 1. půli díky Spartě, ve druhé díky Slavii.

Diváci: 19.536

Poznámky: Jako střelce první branky uvádějí některé prameny i Haška.

Slavia - BSC Stahl Brandenburg
6 : 1

Datum: červen 1986

Utkání: ?

Poznámky: Nevím, jestli se opravdu jednalo o první mužstvo Slavie.

Slavia - Baník Ostrava
1 : 1

Datum: 04. ervna 1986

Utkání: 1. liga 1985/86, 27. kolo

Sestava: Veselý - Beránek, Frýda, Janů, Jeslínek, Knoflíček, Kuba, Kubík, Řehák, Takáč (stř.), Víger (stř.); stř. Comisso, Kouřil

Branky: Řehák - Šreiner

Spartak Trnava - Slavia
1 : 0

Datum: 08. ervna 1986

Utkání: 1. liga 1985/86, 28. kolo

Sestava: Hruška - Beránek, Doležal, Frýda (stř.), Janů, Jeslínek, Knoflíček, Kuba, Kubík, Řehák, Takáč (stř.); stř. Kouřil, Víger

Branky: Ekhardt 1:0

Rozhodčí: Piškula

Dukla Banská Bystrica - Slavia
0 : 7 (0 : 3)

Datum: 14. ervna 1986

Utkání: 1. liga 1985/86, 29. kolo

Sestava: Hruška - Kuba, Doležal, Švadlenka, Beránek - Víger, Janů, Frýda - Řehák (85. Takáč), Kubík

Branky: 9. Knoflíček 0:1, 25. Kubík 0:2, 26. Knoflíček 0:3, 50. Kubík 0:4, 51. Kubík 0:5, 76. Kubík 0:6, 87. Kubík 0:7

Průběh: V zápase čarovala dvojice K+K. Už v 9. minutě dal po přihrávce Kubíka první gól Knoflíček, v pětadvacáté zvýšil na 2:0 pro Slavii Kubík, když se dostal k odraženému míči. O minutu později upravil na 3:0 po samostané akci Knoflíček a uzavřel tím skóre první půle. Po přestávce Kubík s Knoflíčkem pokračovali. V 50. min. dal z Knoflíčkovy příhry Kubík na 4:0, minutu na to, po samostané akci opět úřadoval Kubík - 5:0. V 79. min. přidal svůj čtvrtý gól v utkání zase Luboš Kubík, když zužitkoval přihrávku od Frýdy a konečně v 87. min. uzavřel stejný hráč skóre z přihrávky Vígerovy.

Rozhodčí: Somoláni

Diváci: 1.813

Slavia - Inter Bratislava
4 : 1 (2 : 0)

Datum: 19. ervna 1986

Utkání: 1. liga 1985/86, 30. kolo

Sestava: Hruška - Kuba, Doležal, Švadlenka, Beránek - Víger (75. Takáč), Janů, Frýda - Řehák, Kubík, Knoflíček

Branky: 11. Kubík 1:0, 22. Knoflíček 2:0, 52. Tomčák z pen. 2:1, 80. Kubík 3:1, 82. Knoflíček 4:1

Průběh: První branku dal Luboš Kubík z přímého kopu, druhou přidal Ivo Knoflíček po přihrávce Milana Frýdy. Po přestávce snížil z penalty Tomčák, ale byla to dnes jediná branka Interu. Na 3:1 upravil v 80. minutě po Knoflíčkově přihrávce Kubík a o dvě minuty později si oba aktéři vyměnili role - 4:1.

Utkání: Český pohár, čtvrtfinále

Sestava: Veselý - Šimůnek, Doležal, Jeslínek , Beránek - Janů, Kubík, Jarolím - Řehák (81. Takáč ), Kouřil (85. Zamazal), Knoflíček

Branky: 8. Nesvačil 0:1, 27. Knoflíček 1:1, 41. Knoflíček 2:1, 64. Knoflíček z pen. 3:1, 78. Jeslínek vlastní 3:2

Průběh: prubeh

Diváci: 1.500

Slavia - ZVL Žilina

Datum: 20. srpna 1986

Utkání: 1. liga 1986/87, 1. kolo

Sestava: M. Veselý - Kuba, Doležal, Jeslínek, Kouřil - Janů, Jarolím (69. Váňa), Takáč, Víger - Kubík (80. Beránek), Knoflíček

Branky: 22. Knoflíček 1:0, 88. Takáč 2:0

Diváci: 5.682

1 : 0 (1 : 0)

Datum: 24. srpna 1986

Utkání: 1. liga 1986/87, 2. kolo

Sestava: M. Veselý - Kuba, Doležal, Švadlenka, Kouřil - Janů, Jeslínek, Takáč - Víger (46. Jarolím), Kubík (79. Řehák), Knoflíček

Branka: 16. Stričko z pen. 1:0

Průběh: Rozhodčí Czetö ukázal celkem sedm žlutých karet a poslal předčasně do šatny domácího Zajace. Ten totiž šel na hřiště až v 65. min., s míčem se vůbec nepotkal, ale za dvě minuty fauloval slavistického Janů tak nevybíravě, že byl okamžitě vyloučen.

Utkání: 1. liga 1986/87, 3. kolo

Sestava: M. Veselý - Kuba, Doležal, Jeslínek, Kouřil - Janů, Švadlenka, Kubík (stř.), K. Jarolím - Takáč (stř.), Knoflíček; střídání Řehák, Váňa

Průběh: Brankáři se překonávali. Střelci obou stran neměli svůj den a zahazovali šance i přímo vyložené.

Rozhodčí: Christov

Diváci: 11.500

3 : 1 (1 : 0)

Datum: 06. z 1986

Utkání: 1. liga 1986/87, 4. kolo

Sestava: M. Veselý - Janů, Švadlenka, Doležal, Kouřil - Víger (53. Kubík), Jeslínek, Jarolím, Beránek (74. Řehák) - Váňa (44. ), Knoflíček

Branky: 34. Bartl 1:0, 48. Běleš 2:0, 52. Karas 3:0, 75. Kubík 3:1

Průběh: První branku dal Bartl po přihrávce Šourka, druhou po přihrávce Šourka Běleš, v 52. minutě po odraženém míči přidal třetí branku Karas, za Slavii snížil po chybě vítkovické obrany Kubík.

Diváci: 4.337

1 : 1 (1 : 0)

Datum: 15. z 1986, Praha, Eden

Utkání: 1. liga 1986/87, 5. kolo

Sestava: Hruška - Šimůnek, Janů, Švadlenka, Beránek - Jeslínek, Jarolím (17. Doležal), Víger - Kouřil, Kubík (84. Řehák), Knoflíček

Branky: 36. Kubík z pen. 1:0, 82. Janečka z pen. 1:1

Průběh: V 77. minutě neproměnil Luboš Kubík pokutový kop.

Rozhodčí: Chocholouš

Diváci: Návštěva prý přesáhla 15.000 diváků, ale týdeník Gól uvádí číslo 13.272

Poznámky: Slavia slavila výročí 90 let založení klubu.
Z týdeníku Gól:
„Při vršovickém derby v pražském Edenu se snad hráčům jiskřilo od kopaček už v kabinách. Alespoň tomu nasvědčoval způsob, jakým se Slavia a Bohemians pustili do souboje o ligové body. Z úvodních zákroků některých výtečníků šel divákům mráz po zádech a například už v 17. minutě musel z hřiště odkulhat Jarolím, jehož kotník nevydržel nešetrný (což je hodně mírně řečeno) zákrok Beláka. Přehnané počáteční tvrdosti se na tiskové konferenci podivili také oba trenéři. ,Neúcta ligových hráčů k sobě samým je otřesná,” řekl znechuceně Tomáš Pospíchal. „A to ještě diváci netuší, jakými slovy se dokáží častovat. Štestí, že to neslyší ti nejmenší příznivci fotbalu, kterých je v ochozech dost a kteří se přišli podívat na své vzory...´ ”

1 : 3 (1 : 1)

Datum: 21. z 1986, Banská Bystrica

Utkání: 1. liga 1986/87, 6. kolo

Sestava: Hruška - Šimůnek, Doležal, Jeslínek, Beránek - Janů, Havlík (67. Takáč), Víger - Kouřil, Kubík, Knoflíček

Branky: 8. Dostál 1:0, 21. Knoflíček 1:1, 61. Víger 1:2, 85. Kubík 1:3

Průběh: Udatná byla z celého ligového kola pouze SLavia, která jako jediná zvítězila venku. Respekt banskobystrických vojáků zřejmě zapříčinila ještě příliš živá vzpomínka na jarní příděl 0:7, který jim připravili červenobílí v závěru minulého ročníku. Pražany naopak hnala vpřed vidina tohoto vítězství a nezastavil je ani vedoucí gól vojáků. Věděli, co na domácí fotbalisty platí. Měli technickou převahu, dobře kombinovali, využili rychlosti reprezentanta Knoflíčka. Nakonec se i při střelbě přesvědčili, že odvážnému štěstí přeje.

7. kolo

Sestava: Hruška - Šimůnek, Doležal, Švadlenka, Beránek - Jeslínek, Janů, Jarolím - Kubík (58. Takáč), Kouřil (71. Řehák), Knoflíček

Branky: 79. Beránek 1:0, 81. Dian 1:1

Průběh: S nelíbivou hrou se vytasili trnavští v Edenu. Nemají útočníky, a tak usilovali o jediné: uchovat si čisté konto. Slavisté se odevzdaně zamotávali do husté obranné pavučiny, nebyli s to z ní uniknout, natož jí proniknout. Nic nevymysleli. A tak zasáhl trenér Jareš a - vymyslel „trakař”. Vystřídal hráče, jimž se dařilo málo, za borce, kteří se snad vůbec báli potkat míč. Pro tuto trenérovu chybu (byla zřejmá už ve chvíli střídání) nenacházíme vysvětlení. Leda, že chtěl dát výchovnou lekci Kubíkovi a Kouřilovi. To by ovšem bylo drahé gesto, vhodné spíše na trénink.
Ve 21. minutě se do střely do odraženého míče položil Jeslínek a jeho bomba z asi 22 metrů zasvištěla kolem tyče. Ve 48. min. dostal přihrávku do jasné gólové pozice asi šest sedm metrů od branky, místo střely však váhavě zpracovával míč a potom již v tísni vyslal na brankáře snadno chytatelný „papírek”.

Rozhodčí: Marko

Diváci: 4.928

Sigma ZTS Olomouc - Slavia
3 : 0 (2 : 0)

Datum: 05. jna 1986, Olomouc

Utkání: 1. liga 1986/87, 8. kolo

Sestava: Hruška (60. Veselý) - Šimůnek (81. Kouřil), Doležal, Jeslínek, Beránek - Janů, Jarolím, Takáč, Švadlenka - Kubík, Knoflíček

Utkání: 1. liga 1986/87, 9. kolo

Sestava: M. Veselý - Šimůnek, Zamazal, Jeslínek, Beránek - Víger (78. Řehák), Janů, Jarolím, Takáč - Kubík (73. Kouřil), Knoflíček

Branky: 17. Knoflíček 1:0, 68. Hipp

Průběh: Ve značně napjatém ovzduší v Edenu zaskočila Slavia Nitru (i podle slov jejího trenéra Kamila Majerníka) v prvním poločase důraznou soustředěnou hrou. Mnoho připravených šancí však zůstalo nevyužito a obavy z nebezpečného nováčka se přesto příliš rychle rozplynuly. Hosté toho dokázali chtře využít, převzali iniciativu a zaslouženě vyrovnali.

Diváci: 4.759

Škoda Plzeň - Slavia

Datum: 26. jna 1986

Utkání: 1. liga 1986/87, 10. kolo

Sestava: M. Veselý - Šimůnek, Doležal (59. Víger), Jeslínek, Beránek - Takáč, Janů, Jarolím (71. Kouřil), Zamazal - Kubík, Knoflíček

Branka: 24. Kubata 1:0

Průběh: Jedinou branku zápasu dal z odraženého míče Kubata.

Rozhodčí: Pouček

Diváci: 5.500

Datum: 30. jna 1986, Praha, Eden

Utkání: 1. liga 1986/87, 11. kolo

Sestava: M. Veselý - Kuba, Zamazal, Jeslínek, Beránek (87. Kouřil) - Víger, Janů, Takáč (76. Jinoch), Jarolím - Kubík, Knoflíček

Branky: 21. Jeslínek, 61. Urban 1:1, 81. Bittengel 1:2

Průběh: Jarešův tým předváděl v derby s Duklou zejména v prvním poločase pohledný, líbivý a útočný fotbal, připravil si celý seriál šancí, zasypal Kostelníka přemírou střel, aby nakonec jako lepší dokázal zápas prohrát! První branku dal Jarolím po odraženém míči, vyrovnal Urban po přihrávce Rady a na konečných 1:2 upravil po samostané akci Bittengel.

Diváci: 4.761

Trenér: J. Jareš: „Stereotypně se opakuje neproměňování šancí, v koncovce chybí klid a fotbalová chytrost. Na druhé straně dostáváme nepochopitelné góly... Branku, jakou Dukla vyrovnala na 1:1, může sotva inkasovat gólman v žácích. Přitom je až neuvěřitelné, kolik času věnujeme nácviku standardních situací.”

Slavia - Tábor
5 : 0 (2 : 0)

Datum: listopad 1986

Poznámky: V tisku vyšlo 13. listopadu. Dále vyšlo 21. listopadu 1986 v týdeníku Gól, že Slavia hrála s VTJ Tachov a zvítězila 5:0. Nevím, zda se nejedná o chybu v tisku a které utkání je správné. Možná obě.

Baník Ostrava - Slavia

Datum: 16. listopadu 1986, Ostrava

Utkání: 1. liga 1986/87, 12. kolo

Sestava: Hruška - Kuba, Kubík , Jeslínek, Beránek - Víger, Janů, Jarolím - Řehák (89. Zamazal), Takáč (83. Doležal), Knoflíček

Branky: 7. Kubík 0:1, 17. Řehák 0:2, 77. Kubík 0:3

Průběh: Slavia vyměnila trenéra, hrála dobře a po sérii neúspěchů vyhrála.
  Nečekaný výsledek je podložen skutečným děním na hřišti. Pražané byli bojovnější a chytřejší. S asistentem Petrželou u trenérského kormidla se hned od začátku odvážně pustili do domácího favorita a zaskočili ho dvěma zdařilými střelami. Baník na to dokázal odpovědět prakticky až po změně stran, jeho převaha však byla jen platonická. Bránící se Slavia naopak přidala třetí gól a Jarolím s Knoflíčkem měli další dvě velice slibné šance. Z akcí domácích stojí za zmínku jen střely do břevna - Daňka hlavou ve 41. min. a K. Kuly o tři minuty později. Oporou vítězů byli střelec Kubík, Jeslínek, Janů, brankář Hruška, u domácích velká většina hráčů zůstala za obvyklým průměrem.

Diváci: 5.721

Trenér: V. Petržela

Slavia - Krasnaja Presňa Moskva
? : ?

Datum: 18. listopadu 1986, Praha, Eden

Poznámky: V tisku bylo uvedeno, že fotbalisté Slavie hrají dnes od 15 hod. v Edenu přátelák s předním klubem II. sovětské ligy Krasnaja Presňa Moskva.

Dynamo České Budějovice - Slavia
0 : 3

Datum: 22. listopadu 1986

Utkání: 1. liga 1986/87, 13. kolo

Sestava: Hruška - Beránek, Janů, Jarolím, Jeslínek, Knoflíček, Kuba, Kubík (stř.), Řehák (stř.), Takáč, Víger; stř. Doležal, Feřtek

Branky: Jarolím 2, Knoflíček

Poznámky: Uvádí se i datum 21. listopadu 1986.

Slavia - RH Cheb
1 : 3 (0 : 1)

Datum: 01. prosince 1986, Praha, Eden

Utkání: 1. liga 1986/87, 14. kolo

Sestava: Hruška - Kuba, Kubík, Jeslínek, Beránek - Víger, Janů, Jarolím - Řehák, Takáč (71. Doležal), Knoflíček

Branky: 28. Siva 0:1, 61. Drulák 0:2, 75. Jarolím 1:2, 87. Siva 1:3

Průběh: Třetí gól Chebu dal opět Siva a opět hlavou. Situace z 61. minuty vypadala tak, že chebští kopali trestný kop asi z 25 metrů, z levé strany. Drulák chtěl kopnout tak, aby to letělo co nejdál, aby získali čas. Jenže míč zaplachtil přesně do pravého horního rohu brány.

Diváci: 6.956

Poznámky: V mě známém pramenu je uvedeno, že byli vystřídáni Kubík a Takáč, ale na hřiště přišel pouze Doležal.

2 : 0 (0 : 0)

Datum: 07. prosince 1986, Dunajská Streda

Utkání: 1. liga 1986/87, 15. kolo

Sestava: M. Veselý - Kuba, Janů, Jeslínek, Havlík - Doležal, Jarolím, Takáč - Řehák, Kouřil (27. Švadlenka), Knoflíček

Branky: 53. Pavlík 1:0, 56. Fieber 2:0

Rozhodčí: Liška

Diváci: 4.009

• 11. května 1986 se mělo uskutečnit přátelské utkání s Vasas Budapešť na hřišti v Edenu. Zda se opravdu hrálo, nevím.