Sestava: Jánoš - Bejbl, Hipp, Hyský, Kozel, Lerch, Nečas, Pěnička, Rusnák (stř.), Suchopárek, Tatarčuk (stř.); stř. Novotný, Veselý

4 : 1 (2 : 1)

Datum: 10. dubna 1994, Praha, Strahov

Utkání: 1. liga 1993/94, 21. kolo

Sestava: Jánoš - Hipp - Lerch, Suchopárek, Hyský - Pěnička, Tatarčuk (stř.), Nečas, Bejbl, Kozel (stř.) - Rusnák; střídání Knoflíček, P. Novotný

Branky: 4. Bejbl 1:0, 17. Siegl 1:1, 33. Siegl 2:1, 55. Siegl 3:1, 72. Kostelník 4:1

Průběh: Slavia otevřela skóre po chybě Chovance. Ten pak ale zatroubil k útoku a soustředěný výkon Sparty korunoval hattrickem Horst Siegl.

Rozhodčí: Bohuněk

Diváci: 9.976

Slavia - FC Slovan WSK Liberec
0 : 2 (0 : 2)

Datum: 13. dubna 1994

Utkání: 1. liga 1993/94, 15. kolo

Sestava: Jánoš - Bejbl, Hipp, Hyský (stř.), Knoflíček, Kozel, Lerch (stř.), Novotný, Rusnák, Suchopárek, Tatarčuk; stř. Kaplan, Veselý

Utkání: 1. liga 199/94, 22. kolo

Sestava: Jánoš - Bejbl, Knoflíček, Kozel, Lerch, Nečas, Novotný (stř.), Pěnička, Rusnák, Suchopárek, Tatarčuk (stř.); stř. Fryč, Hipp

Rozhodčí: Maurer

Diváci: 3.678

SKP Union Cheb - Slavia
2 : 0 (2 : 0)

Datum: 24. dubna 1994

Utkání: 1. liga 1993/94, 23. kolo

Sestava: Jánoš - Bejbl, Fryč (stř.), Hipp, Hyský, Kozel, Lerch (stř.), Nečas, Novotný, Pěnička, Rusnák; stř. Novák, Veselý

Branky: Samec 1:0, Samec 2:0

Diváci: 4.917

Slavia - SK Sigma Olomouc
2 : 1

Datum: 27. dubna 1994, Praha

Utkání: Pohár ČMFS, čtvrtfinále

Sestava: Jánoš - Pěnička, Hipp, Novotný - Veselý, Nečas (14. Pixa, 84. Novák), Bejbl, Hyský (77.), Kozel - Rusnák, Kulhánek

Branky: 45. Machala vl., 51. Rusnák

Diváci: 2.155

Slavia - FC Boby Brno
6 : 0 (4 : 0)

Datum: 30. dubna 1994

Utkání: 1. liga 1993/94, 24. kolo

Sestava: Jánoš - Bejbl, Hipp, Hyský (stř.), Knoflíček, Kozel, Kulhánek, Nečas, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Novák, Pixa

Utkání: 1. liga 1993/94, 25. kolo

Sestava: Jánoš - Bejbl, Hipp, Knoflíček (stř.), Kozel, Kulhánek, Nečas, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý (stř.); stř. Novák, Rusnák

Branka: Lokvenc

Diváci: 2.200

3 : 1

Datum: 11. kvtna 1994, Praha

Utkání: Pohár ČMFS, semifinále

Sestava: Jánoš - Lerch, Hipp, Suchopárek, Hyský - Pěnička (78. Novotný), Nečas, Bejbl, Kozel - Rusnák, Kulhánek (59. Novák)

Branky: 64. Kozel

Diváci: 6.836

Slavia - SK Sigma Olomouc MŽ
0 : 2 (0 : 1)

Datum: 15. kvtna 1994

Utkání: 1. liga 1993/94, 26. kolo

Sestava: Jánoš - Bejbl, Hipp, Kozel, Lerch (stř.), Nečas, Novák (stř.), Novotný, Pěnička, Rusnák, Suchopárek; stř. Knoflíček, Veselý

Branky: Lasota, Onderka

Diváci: 3.552

FC Dukla Praha - Slavia
2 : 3 (1 : 0)

Datum: 22. kvtna 1994

Utkání: 1. liga 1993/94, 27. kolo

Sestava: Vahala - Bejbl, Hipp, Hyský (stř.), Knoflíček, Kozel (stř.), Lerch, Nečas, Novotný, Rusnák, Suchopárek; stř. Novák, Pěnička

Utkání: 1. liga 1993/94, 28. kolo

Sestava: Jánoš - Bejbl (stř.), Hipp, Knoflíček (stř.), Lerch, Nečas, Novák, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Kulhánek, Pixa

Branky: Veselý 2, Jánoš, Bejbl, Kulhánek, Suchopárek

Rozhodčí: Legierský

Diváci: 3.369

Slavia - FK Viktoria Žižkov

Datum: 01. ervna 1994

Utkání: 1. liga 1993/94, 29. kolo

Sestava: Jánoš - Hipp, Kozel, Kulhánek (stř.), Lerch, Nečas, Novák (stř.), Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Kaplan, Pixa

Utkání: 1. liga 1993/94, 30. kolo

Sestava: Jánoš - Hipp (stř.), Knoflíček, Kozel, Kulhánek (stř.), Lerch, Nečas, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Fryč, Hyský

Datum: 18. ervence 1994, Praha

Sestava: Stejskal - Knoflíček, Krištofík, Šmejkal, Novák, Lerch, Pěnička, Hogen, Vávra, Novotný, Suchopárek

Branky: 30. Knoflíček 1:0, 36. Šmejkal 2:1, 69. Krištofík 3:1

Průběh: Domácí měli hned od začátku převahu, skórovat se jim podařilo až po Suchopárkově střele hlavou, kterou brankář Pascolo vyrazil před volného Knoflíčka. Ten dorazil míč do branky bez obtíží. Švýcaři sice poměrně snadno vyrovnali, když pomezní rozhodčí váhal odmávat postavení mimo hru, avšak do poločasu po Krištofíkově rozehraném trestném kopu Šmejkal z dálky podruhé překonal brankáře hostí. Dvojí vyloučení na začátku druhého poločasu umožnilo Slavii ještě více přitlačit a po šancích Pěničky, Hogena, Vávry a Nováka se po nádherném Vávrově centru podařilo zvýšit Krištofíkovi. Pak byl vyloučen i Lerch a hra se vyrovnala. V 87. min. fauloval Novotný v pokutovém území Sinvala, avšak Weilerovi penaltu Stejskal pádem zlikvidoval.

Poznámky: Celku Servette byli na začátku druhé půle vyloučeni dva hráči.

Slavia - Slovan Bratislava
2 : 4 (1 : 3)

Datum: 24. ervence 1994, Praha

Sestava: Bejbl, Suchopárek

Branky: 6. Rusnák 0:1, 32. Bejbl 1:1, 39. Zeman 1:2, 45. Lancz 1:3, 88. Suchopárek z pen. 2:4

Průběh: Rusnák, který odešel ze Slavie a kterému dali před utkáním funkcionáři Slavie dárkový koš, dal už v 6. minutě první gól Slovanu. Domácím se nedařilo, ale i tak se dočkali po půlhodině hry vyrovnání. V závěru poločasu přišla ale pro domácí sprcha. Po brankách Zemana a Lancze ve 39. a 45. minutě získali hosté dvoubrankové vedení. Po přestávce přidali další branku a bylo to už 1:4! Poslední slovo patřilo přece jen domácím, když Suchopárek proměnil penaltu.

Utkání: 1. liga 1994/95, 1. kolo

Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Knoflíček, Kozel, Krištofík, Novotný, Pěnička, Šmejkal, Šmicer, Vávra; stř. Hogen, Lerch

Utkání: Pohár UEFA, předkolo

Sestava: Stejskal - Pěnička, Suchopárek, Kozel - Vávra, Krištofík, Berger, Bejbl, Šmejkal - Šmicer, Knoflíček (70. Hogen)

Branky: 36. Šmicer 1:0, 69. Suchopárek 2:0

Průběh: Už ve 3. min Šmicer centroval a Pěničkova hlavička překonala brankáře. Žel však ten byl v bráně zastoupen kolegou z obrany a skóre se neměnilo… Slavia rozputávala uragán a Irové bránili všemi muži… Dělovku vyslal Berger, šanci měl Vávra. Gólové vyjádření však chybělo a Slavia začala ubírat ze suverenity a odhodlanosti. Suchopárek se pokoušel další jedovkou. A když už se zdálo, že do Edenu přichází další kapitola pohárového zmaru a pískot fanoušků odměňoval aktéry na hřišti, udál se v rohu hřiště faul na Krištofíka. Šmejkal po něm zatočil centr do vápna a Šmicer se za ním pověsil do vzduchu ideálně - 1:0. To běžela 36. min. Do poločasu to ještě jednou zkoušel Suchopárek. V úvodu druhé půle ozkoušel pevnost tyče Berger. Pěnička mířil hlavou nad, Knoflíček z úhlu těsně vedle, Suchopárek tři metry od branky nezpracoval, potom střílel mimo a vedle hlavičkoval také Šmicer. Pak nastala 68. min. Krištofík byl kousek před šestnáctkou faulován a přímý kop zvládnul na jedničku Suchopárek - 2:0. Skóre stále nemuselo být konečné. Vávra, Berger i Hogen se mohli také zapsat mezi střelce. Ale nezapsali. A šance soupeře? Žádné nebyly. Pouhé dva náznaky nemohly Stejskala vyvést z klidu…

Rozhodčí: Weber (SRN)

Diváci: 3.690

FC Svit Zlín - Slavia
0 : 4 (0 : 2)

Datum: 14. srpna 1994

Utkání: 1. liga 1994/95, 2. kolo

Sestava: Stejskal - Šmicer (stř.), Pěnička, Knoflíček, Bejbl, Berger (stř.), Kozel, Krištofík, Suchopárek, Šmejkal, Vávra; stř. Lerch, Novotný

Branky: 4. Šmicer 0:1, 44. Pěnička 0:2, 48. Knoflíček 0:3, 74. Lerch 0:4

Průběh: Za překrásného počasí začala Slavia zostra: již ve 4. min. se ujala vedení po chybě zlínské obrany. Tím se okamžitě uklidnila a předváděla až do konce utkání technickou kopanou, její hráči byli rychlejší, prostě fotbalovější. Znovu využili hrubé chyby domácí obrany ke zvýšení na 2:0 a tím vlastně určili ráz zbytku utkání. Hned v úvodu 2. půle vstřelil Knoflíček třetí gól, a to už byl pro domácí doslova k.o.

Diváci: 6.304

Slavia - SK Hradec Králové

Datum: 20. srpna 1994

Utkání: 1. liga 1994/95, 3. kolo

Sestava: Stejskal - Berger, Bejbl (stř.), Hogen, Knoflíček, Kozel, Krištofík (stř.), Lerch, Pěnička, Šmejkal, Vávra; stř. Hyský, Novotný

Utkání: Pohár UEFA, předkolo, odveta

Sestava: Stejskal - Pěnička, Suchopárek, Kozel - Vávra, Krištofík (67. Veselý III.), Berger, Bejbl, Šmejkal - Hogen, Knoflíček (46. Lerch (81.))

Branky: 34. Hogen 0:1, 49. Vávra 0:2, 51. Hogen 0:3, 90. Berger 0:4

Průběh: Na netradičním stadionu Bishopstownu, který měl jen jednu tribunu, slavisté jednoznačně potvrdili postup. Domácí začali aktivněji, více se drali před Stejskala, ale akcím chyběla koncovka. Když pak Barry netrefil bránu ani z 12 metrů, předvedla se Slavia. Ve 34. přihrál Krištofík Vávrovi, ten posunul na křídlo Bergerovi a milimetrový centr Hogen namířil přímo do klece - 0:1. Hned o minutu později mohl zvýšit hlavičkou Pěnička. Do poločasu už se předvedl jen Barry - zákeřnými fauly. Hned po přestávce domácí ztratili naději úplně. Ve 49. převzal Vávra zpětnou přihrávku od Bejbla a následná střela byla úspěšná - 0:2. Hned dvě minuty na to se podruhé předvedl Hogen. Po přihrávce od Bergera se kličkou zbavil obránce a pak už se síť vlnila potřetí - 0:3. Domácí se vzdali, slavisté exhibovali. Krištofík, Suchopárek i Kozel mohli skóre navyýšit. Irové se stále více vztekali, ale vyloučen byl za hraní rukou po předchozí žluté kartě Lerch. Definitivní účet sepsal a podtrhl Berger - proměnil nezištnou přihrávku Hogena na 0:4. Slavia konečně přes někoho postoupila do dalšího dějství Poháru UEFA.

Rozhodčí: Sandra (Belgie)

Diváci: 3.000

FC Bohemians Praha - Slavia
1 : 2 (0 : 1)

Datum: 28. srpna 1994

Utkání: 1. liga 1994/95, 4. kolo

Sestava: Stejskal - Kozel, Hogen, Krištofík, Knoflíček (stř.), Bejbl, Berger, Novotný, Pěnička, Šmejkal (stř.), Vávra; stř. Kulhánek, Lerch

Branky: 17. Hogen 0:1, 46. Kozel 0:2, 67. Neumann 1:2

Průběh: Déle než hodinu bylo jasné, kdo chce hrát o titul a kdo o záchranu. Zatímco akce Bohemians končili nepřesnými přihrávkami, ty slavistické klokani zastavovali jen za cenu faulů. Slavii hrála velmi dobře středová řada, hlavně Krištofík dával akcím nápad a vtip. V 17. minutě si Kozel narazil míč s Knoflíčkem, uvolnil Hogena a ten znovu potvrdil, že má vysokou střeleckou produktivitu. Od 37. min. hráli Bohemians v deseti. Hned po změně stran zvýšil Kozel na 2:0. Poté však Slavia nečekaně vypadla z role. Bohemka dvakrát nastřelila břevno a v 67. min. Neumann snížil. Šest minut před koncem trefil Neumann znovu břevno, ale Slavia těsné vítězství uhájila.

Diváci: 8.567

Poznámky: ČK: 37. Schindler (Bohemians)

Slavia - SK JČE České Budějovice
1 : 2 (0 : 0)

Datum: 31. srpna 1994

Utkání: 1. liga 1994/95, 5. kolo

Sestava: Stejskal - Knoflíček, Hogen, Bejbl, Berger (stř.), Kozel, Krištofík, Pěnička (stř.), Suchopárek, Šmejkal, Vávra; stř. Kulhánek, Novotný

Branky: Fujdiar 0:1, Fujdiar 0:2, 56. Hogen 1:2

Průběh: Dosud neporažená Slavia ztratila 3 body s do té doby posledními Budějovicemi. Domácí se v první půli pouze hledali. Vázla spolupráce mezi zálohou a útokem, kde oba hrotoví hráči, Knoflíček a Hogen, marně čekali na přihrávku. Až v závěru poločasu se Slavia trvale usadila na polovině hostů, ale výsledkem její snahy byla jen řada neproměněných šancí. Po změně stran Fujdiar poslal v 53. a 56. minutě do slavistické branky 2x míč a bylo to 0:2. Vzápětí Hogen snížil a vykřesal pro Slavii jiskřičku naděje. Jenže Slavia se trápila a pomalu se jí na kopačky vkrádala nervozita, a tak si Budějovice odvezli z Edenu překvapivé vítězství.

Diváci: 6.015

0 : 0

Datum: 09. z 1994, Praha, Sparta

Utkání: 1. liga 1994/95, 6. kolo

Sestava: Stejskal - Kozel - Suchopárek, Pěnička - Lerch, Bejbl (stř.), Berger, Šmejkal, Novotný - Hogen, Knoflíček (stř.) - stř.: Vávra, Krištofík

Rozhodčí: Puček

Diváci: 16.380

Poznámky: V závěru utkání byl Spartě vyloučen Gunda.

AIK Stockholm - Slavia
0 : 0

Datum: 13. září 1994, Švédsko, Stockholm

Utkání: Pohár UEFA, 1. kolo

Sestava: Stejskal - Pěnička, Suchopárek, Kozel - Krištofík, Berger, Bejbl, Šmejkal, Novotný - Hogen (87. Kulhánek ), Vávra (63. Knoflíček)

Průběh: Jen třiapůl tisíce diváků bylo na stadionu Råsunda zvědavých na pohárový boj. Ten skončil bezbrankovou plichtou a tedy velkou nadějí na postup pro slavisty. A jak k němu došlo? Už ve 3. min si vybral slabší chvíli Stejskal, ale podceněný míč šel naštěstí těsně vedle branky. Slavisté se poučili, předvedli výjimečný defenzívní part a půl hodiny Švédy k ničemu nepustili. Naopak sami podnikali nebezpečné brejky. Jenže několikrát je zastavil ofsajd, pak Vávra ztroskotal na Hjälmovi. Po 30. min se ale děly věci. Hrál se fotbal nahoru dolů a domácí hrozili - před Hjälmem na poslední chvíli hasil Krištofík, dělovku Bergstranda odcloňoval hlavou Bejbl a Mjällbyho fantasticky vychytal Stejskal. Nakonec padl i gól, jenže před tím byl míč už v zámezí, takže ten nebyl uznán.
  V úvodu druhé půle měl velkou šanci Vávra - to Šmejkal nejdřív vysunul Hogena, proti němu až za šestnáctku vyběhl brankář Hedman, srazil míč tělem k Vávrovi, jenže ten v tu chvíli nenašel dostatek klidu k zacílení prázdné brány... Nebezpečný protiútok likvidoval Stejskal. Na chvíli byla Slavia aktivnější - do šancí se dral Hogen, Berger vyslal dělovku, ale skóre se nepohnulo. A neměnilo se ani po závěrečném tlaku Švédů. Také proto, že byl víceméně bezzubý.

Rozhodčí: Lube Spasov (Bulharsko)

Diváci: 3.160 (uvádí se i 3.190 či 3.500)

Slavia - AIK Stockholm
2 : 2 (1 : 1)

Datum: 27. září 1994, Praha, stadion E. Rošického

Utkání: Pohár UEFA, 1. kolo, odveta

Sestava: Stejskal - Novotný, Suchopárek, Kozel - Lerch, Krištofík (84. Pěnička), Berger, Bejbl, Šmejkal - Hogen, Vávra (75. Knoflíček)

Branky: 26. Suchopárek z pen. 1:0, 35. Lidman 1:1, 57. Bejbl 2:1, 83. Sundgren 2:2

Průběh: Dvakrát slavisté vedli a byli blízko postupu. Konečná remíza však znamená již sedmou konečnou v 1. kole evropského poháru za sebou. Začátek zápasu se nesl v duchu červenobílé nervozity. První střelu vyslal až ve 13. minutě Berger. Kontrovat se pokoušel Bergstrand. Od 20. min začali přebírat taktovku domácí. A v 26. už Eden jásal: Lerch obešel Hjälma, vřítil se do šestnáctky, kde byl zastaven jen s pomocí faulu. Přesným vykonavatelem penaltovým se stal Suchopárek - 1:0. Ten měl chvíli na to další šanci skórovat, ale nemířil přesně. Náhle přešla iniciativa na kopačky hostů. Přišel trest. Po rohovém kopu se nejlépe orientoval Lidman a bylo 1:1. Ve 37. mohl postup přiklonit Slavii blíže Krištofík, jenže přestřelil. Z kontru si Lidman jesličkama vychutnal Suchopárka, ale Novotný počínající se oheň uhasil. I v druhém poločase střídali sešívaní slabší a silnější chvilky. Nejdříve zatuhla krev v žilách při brejcích Švédů, aby chvíli na to zahrozil Šmejkal střelou těsně vedle. Následně páli z voleje Lerch, brankář Hedman s vypětím všech sil vyrážel, jenže přímo na Bejbla. Ten zcela volný nemohl nedat. A tak dal - 2:1. Další šanci měl Vávra. Pak se ovšem domácí nechali zatlačit před svou branku. Opět přišel trest. Tentokráte s neblahým konečným efektem. V 81. napřáhl Sundgren z 22 metrů a Stejskal uviděl míč příliš pozdě - 2:2. Když pak Suchopárek nezužitkoval trestný kop v samém závěru, šest a půl tisíce diváků odcházelo domů rozladěno a zklamáno. Druhé kolo Poháru UEFA bude opět bez Slavie.

Rozhodčí: Antonio Martin Navarrete (Španělsko)

Diváci: 6.329